LUNA MicroCare® Mikroadatėlių Technologijos® pleistrai

Apdovanojimus pelniusi raukšlių naikinimo procedūra

Luna Microcare pleistrai yra aukštos kokybės odos priežiūros priemonės, paremtos patentuota Mikroadatinių Pleistrų technologija ir įkvėptos 20 metų tyrimų ir inovacijų. Jas nesudėtinga naudoti namuose, o mokslu įrodytus rezultatus, pamatysite ir jausite iš karto.

Drėkinkite, maitinkite ir atjauninkite savo veido odą, naudodami kruopščiai sukurtą, veiksmingą odos priežiūros priemonę.

Luna MicroCare pleistrų pagalba, išspręsite tokias odos problemas kaip pykčio, juoko ir nasolabialines, paakių ir kaktos raukšles. Taip pat veiksmingai kovoja su akne, spuogais ir po jų likusiais randais, pigmentinėmis dėmėmis. Reguliariai naudodami Luna Microcare pleistrus džiaugsitės lygia, skaisčia ir sveikai atrodančia oda.

LUNA MICROCARE

Révive

Mimikos ir kaktos raukšlių korekcija

Veiksminga mimikos, pykčio, emocijų ir kaktos raukšlių korekcija

Neinvazinė, senėjimą stabdanti priemonė, akivaizdžiai atjauninanti jūsų veido odos būklę, prilipdomų Mikroadatinių pleistrų pagalba. Procedūra užtikrina puikius rezultatus, jau po pirmo karto.

Bioaktyvūs peptidai ir drėgmę sulaikantys ingredientai veikdami kartu, suteikia į botoksą ir užpildą panašų efektą.

Dėl greito ir efektyvaus poveikio mimikos ir kaktos raukšlių korekcijos pleistrus rekomenduojama naudoti taip pat tada, kai reikia greitai atgaivinti veidą: prieš šventes, po vakarėlio, ilgos kelionės ar įtempto darbo. Priemonė sumažina veido patinimą, suteikia jam gaivos ir šviežumo.

LUNA MICROCARE

Eternal

Paakių pleistrai prieš senėjimą ir raukšles

Sukurta tobulinti ir apsaugoti gležną paakių odą

Neinvazinė senėjimą stabdanti procedūra, akivaizdžiai atjauninanti paakių odą, prilipdomų Mikroadatinių pleistrų pagalba. Procedūra užtikrina puikius matomus rezultatus, jau po pirmo karto.

Bioaktyvūs peptidai ir drėgmę sulaikantys ingredientai veikdami kartu, suteikia į botoksą ir užpildą panašų efektą.

Dėl greito ir efektyvaus poveikio pleistrus rekomenduojama naudoti taip pat tada, kai reikia greitai atgaivinti veidą: prieš šventes, po vakarėlio, ilgos kelionės ar įtempto darbo. Priemonė pašviesina tamsius paakius, sumažina patinimą, suteikia veidui gaivos ir šviežumo.

LUNA MICROCARE

Flawless

Spuogus (aknė) šalinančių pleistrų rinkinys

Pleistrų rinkinys, skirtas ankstyvos stadijos giluminiam aknės gydymui

Inovatyvus sprendimas skirtas į spuogus linkusiai odai. Aktyvus moksliškai įrodytų ingredientų kompleksas įvedamas į odą, savaime tirpstančiomis mikroadatėlėmis. Jos kovoja su akne, veikdamos iš vidaus į išorę, kad jūsų oda liktu skaisti, lygi ir sudrėkinta.

Kiekviename pleistrų rinkinyje taip pat yra 16 valymo servetėlių, suvilgytų šveičiančiomis, sudirginimą mažinančiomis priemonėmis, pažeistai vietai paruošti.