Lovaiceland įkūrėjai keliavo po pasaulį ir dalyvavo didžiausiuose ir prestižiškiausiuose pasaulio odos priežiūros šou.

„Nėrėme į šurmuliuojančius praėjimus ir ieškojome naujausių bei efektyviausių formulių, kurias gali pasiūlyti pasaulis, atvežėme jas čia į Islandiją ir pristatėme savo prekės ženklą „Lovaiceland“. Įkurta 2017 m. Tačiau mūsų paieškos tuo nesibaigė.

Turėdami žinias, kurias įgijome kelionių metu ir turėdami aiškią viziją, ėmėmės kurti savo parašo formules.

Šiandien mes dirbame su įvairiomis formulėmis ir gaminiais bendradarbiaudami su komandomis ir gamyklomis tokiose šalyse kaip Prancūzija ir Pietų Korėja.

Šiandien Lovaiceland odos priežiūros priemonės jau prieinamos ir Lietuvoje!

Naturali kosmetika be parabenu,jautriai odai
Naturali kosmetika be parabenu,jautriai odai

Jūsų odos priežiūros rutina su Lovaiceland priemonėmis:

Prausimosi balzamą su ceberžole ir vitaminais C ir E naudokite vakare, odos prausimui, tuomet palepinkite savo odą rožių serumu su hialiurono rūgštimi ir vitaminais B5 ir B3 arba rožių serumu ir ryte pajusite, kad oda tapo švelnesnė, lygesnė, įgavo tolygesnį atspalvį. Jeigu turite problematišką, išsausėjusią odą ar odos egzemą, tai Lovaiceland produktai kaip tik jums. Lovaiceland produktai buvo kurti tam, kad padėtų išspręsti odos problemas ir pagerintų odos būklę už kiekvienam prieinamą kainą.

Ryto odos priežiūros rutinoje veidą nuprasukite prausikliu su vitaminu E ir būtinai odą palepinkite alavijų ir žaliosios arbatos kremu su vitaminu C.

Džiaukitės švytinčia oda ir lepinkite ją!

Pradėkite ir pabaikite dieną su natūraliomis odos priežiūros priemonėmis iš Islandijos.

Jeigu turite problemų su plaukų išretėjimu, Lovaiceland siūlomas plaukų pluoštas puikiai išspręs šią problemą. Plaukų pluoštas akimirsniu prisitaiko, kad suteiktų apimties ir atspalvį. Tiesiog pakratykite buteliuką, pabarstykite pluoštus ant norimų vietų ir stebėkite magiją. Plaukų pluoštas pagamintas iš medvilnės (Gossypium gėlės).

Veido prausiklis su ciberžole, gražiai odai
Veido prausiklis su ciberžole, gražiai odai